page04
page04
page04
page02
page02
page02
page01
page01
page01
نمونه کارها اپلیکیشن های موبایل بارداری، سیسمونی نوزاد و لوازم کودک

بارداری، سیسمونی نوزاد و لوازم کودک

نیاز زوج های جوان و والدین آنها به اطلاعاتی در زمینه مبحث بارداری و برندهای سیسمونی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

با توجه اطلاع رسانی ضعیف مراکز خدمات درمانی و فروشگاه های سیسمونی و در دسترس نبودن آسان اینگونه اطلاعات در کشور و پرطرفدار بودن گوشی ها و تبلت های هوشمند اندروید بر آن شدیم تا نرم افزار اندروید بارداری و سیسمونی مرتبط با این موضوع را با ویژگی های خاص و منحصربه فرد بصورت رایگان منتشر و ارائه کنیم.

بخشهای مختلف نرم افزار عبارتند از :

  • قبل از بارداری شامل اطلاعاتی در زمینه : فاکتور سن، سابقه فامیلی، رژیم غذایی، ارزیابی آزمایشگاهی و…

  • دوران بارداری شامل اطلاعاتی نظیر : تغییرات هورمونی، حرکات جنینی، تست غربالگری، درد پشت کمر و…

  • تقویم هوشمند هفته به هفته بارداری : این قسمت دارای یک تقویم هوشمند هفتگی بسیار قوی است که شامل : وضعیت جنین و مادر و تصویر بدن هر دو، نکات مربوط به سلامتی، فعالیت های ورزشی، هشدارهای پزشکی، تغذیه و توصیه های دینی مرتبط با هر هفته می باشد.

  • متخصصین و اطلاعات بیمارستانی و درمانی : در این بخش اطلاعات کاملی از انواع بیمه های درمانی، متخصصین زنان و زایمان، مامایی و نازایی همراه با کلیه مراکز، بیمارستان ها، کلینیک های تخصصی و آزمایشگاه ها و مراکز سونوگرافی و اطلاعات مورد نیاز برای ارتباط با متخصصین و پزشکان استان تهران قید شده است.

  • نمایش محصولات برند های سیسمونی نوزاد شامل: پوشاک، لوازم بهداشتی، لوازم اتاق کودک، سرویس خواب ، اسباب بازی و فانتزی، کفش، محصولات برندهای البسه حاملگی با قابلیت مشاهده مشخصات هر محصول که دارای تصویر و اطلاعات متنی می باشد، این اطلاعات بصورت ماهیانه بطور خودکار در نرم افزار و وب سایت بروزرسانی می گردند.

    ضمنا کلیدی با نام”از کجا بخرم”در وب سایت و نرم افزار تعبیه شده تا کاربر براحتی بتواند برای خرید به اطلاعات فروشگاه ها و دفاتر مرکزی فروش دسترسی داشته باشد.

  • بخش اسامی نوزاد شامل: دسته بندی اسامی نوزاد پسر، دختر، اسامی مشترک و برای اولین بار اسامی نوزاد دوقلو پسر-دختر، پسر-پسر و دختر-دختر.

برای دانلود رایگان اپلیکیشن اندروید نوزادم میتوانید از لینک روبرو استفاده نمایید  : اپلیکیشن اندروید نوزادم

دیگر نمونه کارهای مشابه